Ak chceš vyskúšať produkt, zaregistrujem ťa, ako zákazníka. Je to bežný eshop. Produkty ti viem pomôcť aj objednať, ak nestíhaš. Kuriér ti potom doručí balík domov. Dodanie je okolo 4 pracovných dní. Platba je buď hneď pri objednávke prevodom, alebo na faktúru, ktorá ti príde do emailu po vytvorení objednávky. Má 14 dňovú splatnosť. Doprava je zadarmo nad 80 euro. Samozrejme v prípade akýchkoľvek otázok, alebo pomoci som k dispozícii. Aj ohľadne používania produktov. Rada poskytnem informácie z mojich 5 ročných skúseností.

Samozrejme, môžeš sa obrátiť na mňa. Mám dosť veľké skúsenosti a rada ti odovzdám moje znalosti ohľadne produktov. Úžitkovej kozmetiky – starostlivosti o telo zvonku aj doplnkov výživy -starostlivosti o telo zvnútra. 

 Začať sa dá aj tým, že sa pridáš k niekomu, kto vie kam ide. Ja to viem. A ty? Prinášame hodnoty, všetci, každý jeden z nás. A je úplne jedno akým spôsobom. Nepremýšľaj o peniazoch, premýšľaj o službe, o pomoci iným ľuďom. Premýšľaj, ako vieš nájsť ľuďom riešenie na ich problém.
Záleží len na tebe, tvojom nastavení a nadšení.
Ja som tu pre teba, aby som ti pomáhala, keď nevieš ako ďalej. Každá príležitosť môže byť jedinečná šanca tvojho života. Tak ju nepremárni, aby si si to neskôr nevyčítal. Nemáš o čo prísť, možno len o pár vrások. No získať môžeš veľa. Slobodný a nezávislý život, pre seba a svoju rodinu.

Akú váhu má pre teba súkromný život? Alebo prevažuje ten pracovný? Podľa mňa je tento obchodný systém najlepší spôsob, ako podnikať. Bez počiatočných veľkých investícií a veľkého rizika. Toto je ten podstatný rozdiel oproti klasickému podnikaniu. Keď niečo hľadáš, asi aj ty túžiš viesť kvalitný a slobodný život, mať svoje sny, vízie a plniť si ich. Byť sám sebe šéfom a určovať si kedy, kde a s kým chceš pracovať. Ale zároveň byť zodpovedný za to, čo urobíš aj ale aj neurobíš. Nie je to otrepaná fráza, je to realita. Samozrejme, že na začiatku bude vynaložené úsilie väčšie, ako tvoja odmena. Prvé obdobie sa budeš veľa učiť a osobnostne rásť. Si pripravený prevziať zodpovednosť za seba, za svoj život? Pretože práve táto zodpovednosť je rozhodujúca na rozbehnutie tvojho vlastného podnikania.

V tomto obchodnom systéme môžeš začať podnikať s malými finančnými prostriedkami a zvládnuteľným množstvom času. Je to veľmi efektívny spôsob, ako môžeš udržateľne existovať bez veľkého rizika.

Všetko záleží len od teba, tvojej snahy, vášne, odhodlania a ochoty sa na čas niektorých vecí zriecť, robiť to,  čo si pred tým nikdy nerobil. Rozhodni sa. Začni sa spolu s nami vzdelávať, osvoj si základné zručnosti, aby si pochopil biznis. Spoznaj filozofiu spoločnosti Ringana a jej produkty, pretože len keď ich budeš používať a milovať, vieš ich autenticky odporúčať ďalej iným.

Všetko závisí od tvojho odhodlania, tvojej vášne a ochoty učiť sa nové veci. Spolu s mojim tímom sa môžeš zúčastňovať podujatí, ktoré organizujeme buď my sami, alebo partnerská spoločnosť. Účasť na podujatiach je kľúčová, aby si mal tie správne informácie na tvoje podnikanie.

Môžeš začať okamžite po registrácii. Samotná registrácia je jednorazový poplatok 29 €. V štartovacom balíku dostaneš všetky potrebné podklady na tvoj začiatok. Hneď po registrácii máš k dispozícii online kanceláriu so všetkým, čo potrebuješ pre svoje podnikanie. 

V tomto obchodnom marketingu je osobný rozvoj prvá etapa budovania podnikania. Bez neho budeš napredovať omnoho pomalšie. Chceš byť úspešný a deliť sa o tento úspech s veľa ľuďmi? Nič sa nezmení len tak samé, bez tvojho pričinenia a úsilia. Ty si v tejto práci vzorom pre ľudí okolo teba a oni ťa budú následovať. Ak nebudeš napredovať ty, je malá pravdepodobnosť, že budú napredovať ľudia v tvojom tíme. Ale osobný rozvoj bez akcie…je ako nedokončená kniha. Učíme sa a potom tieto znalosti aplikujeme do praxe. Toto je kľúčom k úspechu. Mnohí, ktorí to nepochopili, buď skončia veľmi skoro, alebo chcú niektorú etapu preskočiť…alebo nezačnú vôbec. Toto sú najčastešie chyby.