Kde začať?

Aj ja som bola ako ty, ako mnoho ľudí, ktorí neriešia zloženie kozmetiky, alebo doplnkov výživy. Neuvedomovala som si, že do môjho tela pravidelne dopĺňam veľkú dávku syntetických zložiek….kým neprišlo moje uvedomenie o možných následkoch. Som vďačná aj za túto skúsenosť. 

Práve preto sa snažím inšpirovať čo najviac ľudí, pozitívne na nich vplývať. Našťastie starostlivosť o zdravie, životné prostredie a udržateľný výber v posledných rokoch vzrástol. 

Príroda je fenomén, ktorý do jeho úplnej podstaty asi nikdy neodhalíme. Sama dokáže vyrobiť, obnoviť aj využiť veci vo svoj prospech aj v prospech nás ľudí. Dokonca aj to, čo my ľudia devastujeme…. či už v prírode, alebo vo svojom vlastnom tele. Najlepšia je prevencia. Správať sa tak, aby to nikomu neubližovalo. Učíme sa ochraňovať Zem. Čo keby som vás ja naučila, ako sa starať o svoje telo? Ako znižovať počet zdraviu škodlivých produktov, vyhýbať sa syntetickým zložkám a takto pozitívne vplývať na svoje zdravie. Chceli by ste sa dozvedieť viac? 

Rada vás budem sprevadzať a verím, že sa zamilujete do „tak čerstvého“ života.

Je už len na vás, aké kroky podniknete, aby ste mali krajší, zdravší a spokojnejší život. Verím, že som vo vás vzbudila záujem a bude mi cťou sa s vami zoznámiť.

Jasné rozhodnutie

Mali by sme radikálne zmeniť svoj životný štýl, aby sa situácia nezhoršovala? Čo máme pre to urobiť? Každý jeden krok sa ráta, aj ten najmenší. Ale ako môžeme urobiť náš životný štýl udržateľnejším a zdravším zároveň? Možno aj tak, že sa budeme umývať čerstvým mydlom, z ktorého nejdú do odpadových vôd žiadne zbytočné toxíny, čo poviete? Produkty, ktoré používam a odporúčam majú v sebe niečo extra, výnimočné zloženie a svoj jedinečný príbeh.  Najskôr vnesú do vášho života kus prírody, zredukujú v ňom toxíny a neskôr skvalitnia váš život. Pretože sú tak čerstvé, že keď prídu k vám domov, sú z výroby „staré“ maximálne 2 týždne. Sú v nich tie najsilnejšie účinné látky z prírody. Pretože len čerstvé je absolútne účinné. 

Dokonca niektoré z nich sa na konci svojho životného cyklu opäť vrátia do obehu. Sklenené flakóny sa po spotrebovaní nevyhadzujú, ale vrátia sa späť a vy za to dostanete darček. Geniálne, čo poviete?

Čo bude ďalej?

Začíname nakupovať potraviny bez obalu, triedime odpad, jeme vegánske potraviny…týmito témami sa stále viac zaoberáme. No čo keď stačí len to, aby každý jeden z nás urobil prvý krok v rámci svojich možností samozrejme.  Zamerať sa na veci, ktoré sú prospešné pre obidve strany. Náš postoj môže byť začiatkom niečoho lepšieho. 

Lenže veľa ľudí ani len netuší, čo všetko je „okolo nás.“ Preto ma veľmi baví ukazovať ľuďom tieto možnosti. A určite aj to, aké geniálne produkty existujú. Skôr, ako je treba riešiť vážny problém. 

 Veľmi sa mi páči osobnostný rast a rozvoj, ktorý je súčasťou všetkých príbehov. Takže, hor sa do práce! Aby bolo čo najviac ľudí šťastných 🙂